آموزش تصویری حمام کردن نوزاد

اگر شما به تازگی مادر شده اید یا قصد فرزند دار شدن دارید، باید به این نکته توجه داشته باشید که استحمام نوزادان از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد به طوری که در تابستان نوزادان به صورت هر روزه و در فصل زمستان باید حداقل سه بار در هفته استحمام شوند.

 اما با توجه به اینکه نوزادان دارای جثه کوچکی بوده و پوست لطیفی دارند که در اثر تماس با آب لغزنده می شود، یکی از دغدغه های مادران استحکام ایمن آنها می باشد که بیشتر اوقات از بزرگترها یا پرستارهای با تجربه کمک می گیرند. در واقع تازه مادر های عزیز نیاز به آموزش روش بدن شستن نوزاد دختر پسر دارند.

 

 بسیاری از مادران از شتن نوزاد خود در حمام و در داخل وان حمام نوزاد هراس دارند، زیرا ترس از آن دارند که مبادا نوزاد آنها دچار حادثه ای شود. اما اگر قبل از استحمام نوزاد تدابیر مناسبی اندیشه شود خواهید دید این کار نه تنها بسیار آسان می باشد بلکه بسیار لذت بخش نیز است.

 

یکی از مواردی که می تواند به شما در حمام ایمن فرزندتان کمک بسزایی کند، استفاده از کفپوش ضد لغزش حمام کودک می باشد. قبل از شستشوی بدن نوزاد خود حتما همه وسایل مورد نیاز خود را فراهم نموده تا در حین استحمام کودک خود دچار مشکل نشوید.

 گل ایمنی حمام کودک تک سبد، نمونه ای جدید از کفپوش ضد لغزش حمام کودک می باشد که قابل استفاده در داخل وان شستشوی کودک، سینک ظرفشویی، روشویی و... می باشد که محلی نرم و راحت برای  استحمام نوزاد شما فراهم می آورد.

 یکی از ویژگی های این شکوفه حمام کودک، استفاده از مخمل نرم برای رویه آن می باشد که موجب احساس رضایت کودک در حین حمام می باشد. بنابراین کودک خود را با خیال راحت بر روی آن قرار داده و به ترتیب شروع به شتن بدن وی کنید.

 استفاده از این گل مخصوص وان کودک، برای نوزادان تازه متولد شده بسیار مناسب می باشد، زیرا نوزادان در بدو تولد برای حمام شدن نباید به طور کامل در داخل وان آب قرار گیرند زیرا ناف نوزاد هنوز زخم دارد.

 


برای مشاهده این محصول و خرید ضربه گیر حمام کودک بر روی دکمه زیر کلیک کنید

قیمت : 159000 تومان

با مشاهده ودئو زیر می توانید با این محصول بیشتر آشنا شوید