ظرف غذا گرم نگه دارنده برای مدرسه

با ظرف غذای استیل دو طبقه نوین میتوانید انواع غذاهای مورد علاقتان را به بیرون از منزل ببرید. ظرف غذای استیل نوین دارای کیفیت بسیار خوبی می باشد و برای استفاده در محیط های کاری، مدرسه، پیک نیک و ... مناسب می باشد.


ظرف-غذا-استیل


این مدل ظرف دو طبقه ای بوده که یک طبقه آن با ابعاد 15*3 سانتی متر برای سالاد،ماست،خورش و ... مناسب است. ظرف اصلی غذا به ابعاد 8*15 سانتی متر می باشد. درب غذا را میتوانید با استفاده از سه عدد گیره که به منظور چفت کردن درب طراحی شده اند کاملا ببندید تا مانع از نشتی غذا شود.ظرف-غذا-استیل-نوین


ظرف غذای نوین یک نفره بوده و همراه با گارانتی 25 ساله ی شرکت نوین عرضه میگردد. وزن این ظرف 344 گرم و قطر و ارتفاع آن به ترتیب 15 و 8 سانتی متر می باشد.


ظرف-غذای-مدرسه-استیل


ظرف غذای برقی استیل multifunctional steel lunch box را نیز میتوان در خارجیا داخل منزل استفاده نمود. این محصول به برق شهری وصل میشود و به وسیله ی آن میتوانید در عرض چند دقیقه غذای خود را کاملا داغ یا طبخ نمایید. با کمک این محصول میتوانید انواع غذاها را به صورت بخارپز یا آرام پز تهیه نمایید.


ظرف-غذا-استیل


بدنه ی این ظرف از جنس پلاستیک بسیار مقاوم بوده و درون آن از جنس استیل می باشد. از دیگر ویژگی های این محصول بسیار کاربردی میتوان به قابلیت پخت تخم مرغ، داشتن پیمانه آب، قاشق و دو ظرف استیل کوچک و بزرگ اشاره کرد. وزن این محصول 519 گرم است و ابعاد آن 15.5*17.5*13.5 سانتی متر است. گنجایش این ظرف 1 لیتر می باشد و قابل شستشو است.


ظرف-غذا-استیل-نوین